Sıkça Sorulan Sorular

Neden doğum hikayesi ?

Fotoğraflar, anılarınızı unutulmaz hale getiren şahane öğeler. Fakat video, küçük meleğinizin öncesi ve sonrasıyla dünyaya geldiği o muhteşem anı ses ve görüntüyle birleştiren ve bu sayede size o duyguları tekrar tekrar yaşatan, en ufak ayrıntıyı bile unutamayacağınız, heyecan dolu, duygu dolu ve eğlenceli anılarınızın yansıması oluyor.

Rezervasyon yaptırmak neden önemli ?

Her ay bir çekim takvimi oluşturuyoruz. Planlı ve programlı çalışmaya maksimum özen gösteriyoruz. Önceden takvimimizde yerinizi alırsanız o günü tamamen size ayırdığımız için daha uzun çekimler yapabiliyoruz.

Size 7/24 ulaşabilir miyiz ?

Evet bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Süreç nasıl işliyor ?

Öncelikle doğumunuzdan 1 ay öncesi yaklaşık tarihinizi almamız gerekiyor. Zaten yavaş yavaş belli oluyor doğum yapacağınız tarihler. Normal doğum olursa bize 7/24 telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Sezaryen ise, siz bize doğum saatinizi söylüyorsunuz. Evden çıkarken arıyorsunuz, biz de sizin hastaneye olmanıza yakın hastanede oluyoruz.

Çekim süreci nasıl işliyor ?

Doğumunuzdan önceki saatlerde yanınızda oluyoruz, ilk çekimlerimiz doğum öncesi başlıyor. Doğum ile devam ediyoruz. Doğumdan sonraki birkaç saatte yanınızda oluyoruz ve meleğinizin doğduğu günü detaylarıyla, unutamayacağınız bir film haline getiriyoruz ( İstediğiniz pakete göre içerik değişiyor).

Fotoğraf çektirirken heyecanlanıyoruz. Ne yapmalıyız?

Bu zamana kadar edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak doğal olmanız yeterli olacaktır.

Çekim izinlerini kim alıyor ?

Çekim yapacağımızı doktorunuza ve hastanenize söylemeniz yeterli oluyor. Bazı hastaneler doğumhanede fotoğrafçıya müsaade etmiyorlar. En baştan sorarsanız sonradan bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Hastanedeki çekimler ne kadar sürüyor ?

Sizin hastaneye girdiğiniz saatlerden itibaren, hazırlık süreciniz, doğumunuz ve doğum sonrası sürecinizde yanınızdayız. Doğum sonrasında annelerimiz biraz yorgun olabileceğinden ertesi gün çekimi için ilk gün size veda edip ertesi gün tekrar geliyoruz. O yüzden belli bir saat veremiyoruz ama toplamda ortalama  6 saat sürdüğünü söyleyebiliriz.

Yapılan doğum hikayesi ve fotoğraflarını ne kadar sürede teslim alabilirim ?

Doğum hikayelerimizi izlerseniz, hepsinin kendine özgü çalışmalar olduğunu fark edeceksiniz. Tasarım süreci yaklaşık 3-4 hafta arası sürüyor. Çünkü işimizi çok büyük bir özenle yapıyoruz. Albüm için de aynı süre geçerli.